DeltaCom Service

Referencje

20 lat na rynku telekomunikacyjnym
Masz pytania? - Skontaktuj się z nami

Referencje

Z firmą Deltacom Service Sp. J T.E Sitkiewicz współpracowaliśmy w latach 2019 -2022, przy projektach światłowodowych POPC2, Warszawski Zachodni Orange Światłowód oraz Warszawski Wschodni Orange Światłowód, pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

Wspólnie wyposażyliśmy w szerokopasmową sieć internetową ponad 11 500 gosp. dom. oraz kilkanaście szkół na terenie 19 miejscowości w tym wschodnich dzielnic Warszawy, oraz powiatu otwockiego, żyrardowskiego i grodziskiego.

Wszystkie prace zostały wykonane przez ww. partnera biznesowego rzetelnie, zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami.

Ze swej strony możemy polecić firmę Deltacom Service, jako przykład solidności i profesjonalizmu.

Arkadiusz Czapski

Kierownik regionu centrum wydziału inwestycji TP TELTECH (grupa OPL)

Firma Inveni Sp z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, poleca firmę Deltacom Service Sp. J. T.E Sitkiewicz, zarówno jako profesjonalnego projektanta, jak i firmę w zakresie wykonawczym i budowlanym infrastruktury telekomunikacyjnej doziemnej i napowietrznej, oraz odnawialnych źródeł energii. Deltacom Service sprawdziła się również, jako niezawodny doradca oraz konsultant w zakresie projektowania i budowy sieci światłowodowej na terenie powiatu Warszawa Wschód Regionu Centralnego.

Wszystkie zlecone prace w obszarze projektu unijnego, zostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i wytycznymi UKE.

Naszego kontrahenta charakteryzuje bardzo dobra znajomość branży, terminowość, oraz wysoki poziom kompetencji zespołu.

Paweł Zacharski