O nas

O nas

Informacje o DeltaCom Service

Od 2022 roku - Partner techniczny Orange Polska SA

Specjalizujemy się w dziedzinie instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych, będąc obecnym na polskim rynku od ponad 20 lat. Pracujemy jako podwykonawca dużych firm telekomunikacyjnych, a od końca 2022 roku jesteśmy oficjalnym partnerem technicznym Orange Polska SA, ciesząc się renomą wiarygodnego partnera biznesowego.

 

Nasza historia rozpoczęła się od branży IT i sprzedaży komputerów. Na przełomie XX/XXI wieku zajmowaliśmy się budową i dystrybucją komputerów PC z serii XT z monochromatycznymi monitorami i bez dysków twardych. Następnie rozwijaliśmy się dalej w kierunku sprzętu komputerowego, wprowadzając do sprzedaży coraz to nowe procesory i rozwiązania. Tak doszliśmy do czasów współczesnych, w których to sprzedajemy komputery oparte o wielowątkowe procesory i szybkie dyski ssd. Później wykonywaliśmy sieci teletechniczne typu LAN. Od 2012 roku zaczęliśmy specjalizować się w zakresie telekomunikacji, świadcząc usługi budowy, rozbudowy i modernizacji stacji bazowych sieci komórkowych dla największych operatorów w Polsce. Do grona naszych klientów zaliczają się: T-Mobile, Orange Polska, Play, Polkomtel.

 

Zajmujemy się wyposażaniem stacji bazowych w pierwsze urządzenia LTE oraz budową, przebudową i demontażem wież telekomunikacyjnych. Wciąż rozwijamy się w tym kierunku telekomunikacji, stawiając na innowacyjne rozwiązania. Wykonywaliśmy radiolinie przemysłowe tzw MW łącznie z wizowaniem, konfiguracją integracją. Wszystkie prace telekomunikacyjne na wysokości wykonujemy technikami alpinistycznymi.

 

Od 2015 roku

zajmujemy się projektowaniem sieci FTTX

Naszymi klientami są czołowi operatorzy - UPC i Orange Polska, a w ramach kompleksowej usługi tworzymy dokumentację, przygotowujemy rysunki i opisy, kreujemy koncepcje przebiegu tras światłowodowych i opracowujemy materiały. Wyręczamy naszych klientów we wszystkich działaniach począwszy budowy sieci światłowodowych od pozyskania pozwolenia na budowę aż po wykonawstwo, zapewniając im spokój i bezpieczeństwo. Oferujemy doradztwo w zakresie technologii i architektury, zapewniając skuteczną realizację. Odpowiadaliśmy za projekt i budowę sieci napowietrznych oraz okablowanie budynków MFH dla Orange Polska w wielu miastach Polski takich jak: Szczecin, Zielona Góra, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Katowice, Opole, Kraków, Rzeszów, Łódź, Radom, Warszawa.

 

Łącznie w ramach budowy sieci światłowodowych położyliśmy ponad 2000 kilometrów kabli światłowodowych. Wykonywaliśmy projekt UE POPC2, podłączając szkoły i gospodarstwa domowe na terenie warszawskiego Wawra, powiatu otwockiego, mińskiego i żyrardowskiego. Dzięki naszej pracy szkoły i gospodarstwa domowe na wsiach zostały podłączone do sieci światłowodowej sprawiając, że dzieci i młodzież zyskały szybki dostęp do internetu, co pozwoliło im uzyskać równe szanse w nauce. Dokonaliśmy tego kierując się misją rozwoju budowy sieci światłowodowych na terenie całej Polski.

Instalacje solarne

2015 rok

Naszą przygodę z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE) rozpoczęliśmy w 2015 roku, instalując kolektory słoneczne (przeznaczone do wytwarzania ciepła dla potrzeb podgrzewania ciepłej wody użytkowej - CWU) w ramach projektu UE. Następnie rozszerzyliśmy zakres prac o rynek fotowoltaiki. Nasze instalacje fotowoltaiczne pozwalają na obniżenie rachunków za prąd i dostęp do najbardziej ekologicznej energii na świecie, pochodzącej prosto ze słońca. Więcej na ten temat fotowoltaiki dowiesz się na stronie: www.zene.pl

Oprócz budowy stacji bazowych i sieci FTTX dla dużych podmiotów organizujemy szkolenia i prelekcje, na których chętnie dzielimy się wiedzą z innymi. Odbyliśmy cykl spotkań z mieszkańcami i włodarzami powiatu otwockiego, podczas których przekazywaliśmy wiedzę na temat budowy infrastruktury światłowodowej i planowanych na terenie gmin budowy stacji bazowych oraz korzyści wynikających z instalacji fotowoltaicznych.

Położyliśmy już ponad

2000km kabli

 

 

Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników - monterów i projektantów oraz najwyższej klasy sprzęt taki jak:

  • wdmuchiwarki światłowodowe
  • mierniki optyczne
  • spawarki światłowodowe
  • sprzęt do wykrywania instalacji podziemnych
  • koparki, urządzenia przeciskowe

 

Wykonujemy projekty wykonawcze i budowlane

teletechniki i przyłączy wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, energetycznych oraz realizujemy je w terenie.

Budujemy infrastrukturę telekomunikacyjną

w każdej dostępnej technologii. Stawiamy słupy, budujemy rurociągi i kanalizację. Mamy doświadczenie w projektach liniowych, również wzdłuż dróg. Prowadzimy również wynajem sprzętu z operatorem lub bez.

 

Skontaktuj się z nami teraz, by uzyskać bezpłatną wycenę projektu.